Pamokos

Atakos užbaigimas pagal Kyrie Irving

Šiame vaizdo įraše Kyrie Irving atskleidžia savo paslaptis, kaip tapo vienu geriausiu atakų užbaiginėtoju pasaulyje.

Patarimas nr. 1 – ‘“Mikan Drill“

Kyrie savo skirtingiems atakų užbaigimo būdams pradžioje naudoja tik Mikan metodą. Tai daugybę metimų pakartojimų esant prie prie pat krepšio. Pratimas turėtų būti atliktas per itin trumpą laiką.

Patarimas 2 – praktikuoti užbaigti atakas skirtingais kampais

Kyrie taip pat sakė, kad turėtumėte šaudyti metimus iš skirtingų kampų. Tai prasminga. Kaip dažnai žaidimo metu atakuojate iš vieno kampo kiekvienas rungtynes? Jis nuolat keičiasi.

Patarimas 3 – metimai iš kitos krepšinio pusės

Kyrie taip pat paaiškina, kaip jis praktikuoja metimus aukšta trajaktorija iš kitos krepšinio lentos pusės. Šaudymas į krepšį aukšta trajaktorija padeda įveikti aukštesnius gynėjus.

4 patarimas – naudokite skirtingas puses prasiveržimams – verpstėms

Kadangi jūs įvaldysite savo driblingo ir atakos užbaigimo judesius, būtų puiku tobulėti ir užbaigiant atakas iš skirtingų pusių, skirtingomis rankomis. Tobulindami verpstę, galite atakuoti iš skirtingų pozicijų ir kampų, kurių paprastai negalėtumėte užsiimti.

Patarimas 5 – atakos užbaigimas skirtinga koja ir ranka

Kyrie taip pat praktikuoja šokinėti nuo vienos kojos ir atakuoti krepšį bet kuria ranka. Tai reiškia, kad jis šaudo dešine ranka, šokdamas nuo kairės kojos ir atvirkščiai. Tai leidžia greičiau priartėti prie krepšio ir pergudrauti priešininkų gynybą.

Jei pasirinksite papildomą driblingą įsitinkinkite, kad pašokate nuo teisingos kojos, tai priešininkų gynybai suteiks mažiau laiko susigaudyti ir blokuoti jūsų metimą.

Taigi turėtumėte naudoti tokias kombinacijas.

Pereiti iš kairės kojos – mesti dešine ranka.

Pereiti iš kairės kojos – mesti kairę ranką.

Pereiti iš dešinės kojos -mesti dešine ranka.

Pereiti iš dešinės kojos – mesti kairę ranką.

Kitaip tariant turėtumėte įvaldyti, kaip ir minėjome anksčiau, metimą abejomis rankomis iš po krepšio.

Kad būtų lengviau įsisavinti šią informaciją atlikite žemiau video nurodytus pratimus. Taip pat galite pakeisti kūgių atstumą ir vietą. Tai suteikia jums daugiau į žaidimą panašių situacijų. Atliktie metimus iš įvairių pusių ir kampų. Imituokite priešininkų gynybą.

Tai buvo 5 pagrindiniai patarimai, kuriais pasidalijo Boston „Celtics“ klubo žvaigždė Kyrie Irving.