Straipsniai

Ką veikia krepšininkai laisvalaikiu?

Ką veikia krepšininkai laisvalaikiu

Dauguma mūsų, krepšinio sirgalų ar tiesiog žmonių, kurie domisi krepšiniu mato tik vieno krepšininkų pusę – krepšinio varžybas. Visi puikiai suprantame, kad krepšininkai be varžybų sunkiai treniruojasi ir ilsisi. Tačiau labai įdomu būtų sužinoti ką veikia krepšininkai laisvalaikiu kuomet ilsisi?

Kompiuteriniai žaidimai

Atlikus apklausą paaiškėjo, kad populiariausia krepšinio žaidėjų atsipalaidavimo forma yra kompiuteriniai žaidimai draugų kompanijoje. Krepšininkai labiausiai mėgsta žaisti sportinius, Fifa, NBA serijos žaidimus, kadangi jie yra pilni adrenalino ir azarto.

Kiti krepšininkai mėgsta žaisti internetinius Multi-player stiliaus žaidimus, įvairius karo žaidimus, arkadas ar strategijas.

Stalo žaidimai

Kiek mažiau populiari veikla nei kompiuteriniai žaidimai yra stalo žaidimai. Pats populiariausias stalo žaidimas iki šiol išlieka Monopolis bei Jenga. Kiti apklausti prie stalo žaidimų įvardino ir įvairias puzlių deliones, nes tai yra puiki atsipalaidavimo ir laiko praleidimo priemonė.

Konstruktoriai

Dauguma Krepšininkų įvardijo, kad įvairūs konstruktoriai, lego žaidimai ar kitos serijos rinkiniai yra pats geriausias laiko praleidimo būdas. Šie konstruktoriai asocijuojasi su vaikyste, negana to, dauguma šiuolaikinių lego konstruktorių yra sukurti ir pritaikyti vyresniems žmonėms.

Maisto gaminimas

Skamba keistai,  tačiau nemaža krepšininkų dalis yra puikūs kulinarai. Nors maistą jie gamina itin retai, tačiau atsakymuose maisto gaminimas buvo pažymėtas kaip viena iš geriausių priemonių praleisti laisvalaikį. Krepšininkai dažniausiai gamina lazaniją, picą bei azijietiškos virtuvės patiekalus. Skamba neįtikėtinai?

Prekybos centrai ir kino teatrai

Na tikriausiai visi mes mėgstame nueiti pasivaikščioti į prekybos centrą, apsipirkti bei nueini pažiūrėti mus dominantį kino filmą. Įsivaizduokite jeigu gyventumėte kitoje šalyje be artimųjų ir savo draugų. Natūralu, kad šis laisvalaikio praleidimo būdas yra vienas iš populiariausių krepšininkų tarpe.

Tačiau dažniausiai, kaip ir paprasti žmonės, krepšinio žaidėjai, naudos savo laisvą laiką, kad praleistų laiką su savo šeima ir draugais. Kadangi jie dažnai keliauja, jie taip pat gali norėti ištirti vietoves, į kurias jie lankosi.

Internete galima rasti daugybę forumų ir diskusijų, kuriuose yra aptarinėjama ką veikia žymiausi pasaulio krepšininkai. Tačiau šiais laikais net nereikia klausyti gandų. Užtenka pasinaudoti socialiniais tinklais ir galite sužinoti visą informaciją ką ir kada koks krepšininkai veikė bei koks yra jo hobis.